pondelok, 24. októbra 2011

CELESTIAL HELP FEST

rain of pain vystúpi naživo na koncerte "CELESTIAL HELP FEST" v MsKS Bánovce nad Bebravou dňa 29.10.2011. Určite to bude zaujímavé znovu stáť na javisku bývalého "závodného klubu ROH", konkrétne po 17-tich rokoch :-) Pekná myšlienka, uvidíme ako sa na pôde MsKS bude znova koncertovať...:-)


Dovolím si ešte citovať maestra Hoyasa:

Dňa 29.10.2011 sa v Bánovciach nad Bebravou uskutoční udalosť, v tomto meste nevídaná, ktorá ponesie názov CELESTIAL HELP FEST. Jedná sa o benefičný festival, ktorý som sa rozhodol usporiadať za podpory Mestského Kultúrneho strediska Bánovce nad Bebravou a z ktorého výťažok venujeme detskému oddeleniu Bánovskej nemocnice. Nehrozí ale situácia, že by sme výťažok venovali niekomu, kto si za Vaše vyzbierané prachy urobí krásny víkend niekde vo Wellness Centre! Osobne sa s niekým z mesta vyberieme a nakúpime veci, ktoré pomôžu a potešia detských pacientov. Určite sa tento festival nezaobíde bez pomoci sponzorov, takže Vy všetci, ktorí by ste mali možnosť a chceli pomôcť, kľudne sa ozvite na hoyas@attackofrage.com. Každá pomoc sa cení a je vítaná!
CELESTIAL HELP FEST je hlavne undergroundové podujatie, na ktorom sa predstaví špička SK/CZ scény, teda štýly HC/GRIND CORE/DEATH METAL/PUNK/BLACK METAL atď. Chcem ľuďom ukázať, že aj my, ktorým srdce bije rýchlejšie a hlasnejšie ako ostatným, ho ale máme na správnom mieste! Preto dúfam, že sa nás zíde čo najviac a podporíme túto dobrú vec.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára